ما کی هستیم

شیمی ساختمان سیکاس ، با هدف مشاوره و تولید مصالح شیمیایی ساختمان همگام با دانش فنی نوین جهانی در راستای استحکام بخشی و افزایش پایایی و دوام سازه های بتنی ، اقدام به راه اندازی کارخانه تولید محصولات شیمی ساختمان نموده است .
این شرکت سعی نموده با گردآوری محققین ، مهندسین و کارشناسان مرتبط با این حوزه ، علاوه بر بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود ، بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و نیز نیازسنجی ، تولید و ارائه محصولات نوین ساختمانی گام بردارد. لذا با تشکیل واحد تحقیق و توسعه (R&D) که ترکیبی از متخصصین حوزه شیمی ساختمان می باشد ، تلاش خود را هدفمند نموده و به نتایج خوبی نیز دست یافته است .از جمله محصولات نوینی که بواسطه زحمات این گروه فرموله و به تولید رسیده است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
  • تولید گروت پایه سیمانی اصلاح شده با قابلیت تحمل دمایی بالا
  • ترمیم کننده اپوکسی ناحیه جزر و مدی (با قابلیت پخت زیر آب)
  • پارچه های بتنی الاستیک
موارد بالا تنها تعدادی از تولیدات نوین این شرکت بوده و امیدواریم بسیاری از محصولات نوین شیمی ساختمان را بومی سازی کنیم . عرضه مواد اولیه صنعتی و شیمیایی از دیگر حوزه های فعالیت مجموعه بوده که از جمله این مواد می توان به پودر کربکسیلات ، پودر نفتالین ، پودر لیگنوسولفونات کلسیم ، اروزیل ، چسب های پودری ، آنتی فوم سیلیکونی و … اشاره نمود.
شیمی ساختمان سیکاس دارای گواهی نامه های ISO 14001 ، ISO 9001 OHSAS18001 و ISO/IEC 17025 می باشد . امیدواریم با تلاش خود ، گامی هر چند کوچک در راستای نیل به اهداف عالیتان برداریم و در کنار یکدیگر ایرانی همیشه سبز و آباد بسازیم .